Rozmiar
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
Cena katalogowa:
Możesz kupić za pkt.
z
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Wysyłka
30 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać później, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po zakupie otrzymasz pkt.
USAMS Powerbank z zwijanym kablem USB-C 18000 mAh PD45W Fast Charge XMF Series
Ładowanie zawsze pod ręką
Odkryj moc szybkiego ładowania PD 45W oraz podwójne wyjścia, które sprawią, że Twoje urządzenia zawsze będą gotowe do działania, gdziekolwiek się udasz. Bez względu na intensywność korzystania ze smartfonów, tabletów czy innych gadżetów, ten zaawansowany power bank dostarczy energii z imponującą prędkością, pozwalając cieszyć się pełną wydajnością bez obaw o rozładowanie baterii.
Modułowy design
Efektywne ładowanie
Z imponującą mocą ładowania 45W, ten power bank dostarcza energii z błyskawiczną prędkością, eliminując długie oczekiwania na pełny poziom baterii. Szybkie doładowanie urządzeń staje się standardem, a mobilność nabiera nowego znaczenia, gdy masz pewność, że nawet krótka chwila podłączenia wystarczy, aby zasilić Twoje urządzenia na dłużej.
Długotrwała moc
Dane Techniczne
Marka USAMS
Typ Powerbank z zwijanym kablem
Materiał PC
Waga około 401 g
Wymiary 50 x 50 x 112 mm
Długość kabla 80 cm
Typ baterii Litowo-polimerowa
Pojemność baterii 18000 mAh
Pojemność znamionowa baterii 12000 mAh
Czas ładowania około 3.5 h
Wejście USB-C 1/2 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A, 45W (maks.)
Wyjście USB-C 1/2 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A, PPS: 3.3-11V/3A, 3.3-21V/2A 45W (maks.)
Wyjście USB-C 1 + USB-C 2 22.5W
Kolor Czarny
Marka
Kod producenta
Szerokość
Array
Wysokość
Array
Głębokość
bullet1
Wysoka pojemność 18000 mAh – zapewnia wielokrotne ładowanie urządzeń, idealny na długie podróże.
bullet2
Złącze USB-C PD 45W – szybkie ładowanie urządzeń, w tym telefonów i laptopów, za pomocą jednego portu.